Wonder Estetik Zayıflama

Wonder Estetik Zayıflama Nedir?

Günümüzde bölgesel yağlanmalar ve aşırı kilolar çoğu insanın problemi haline gelmiştir.

Bir insan arka ayakları üzerinde kalkıp üzerinde yürümeye başladığında ortaya çıktı kalça bölgesinin sorunları, o anda kalça kasları önemli ölçüde gelişmeye başladı. Eller serbest kaldı ve beynin omurga ile bağlantısı farklı bir evrime geçti, bu da beynin önemli ölçüde gelişmesine izin verdi. “Kalça kası” terimi bir örtmece olarak kullanılır, gerçekte omurganın alt kısmında yer alan ve büyük kalça kası, ortalama kalça kası ve küçük kalça kasından oluşan bir dizi kas anlamına gelir. Anatomik olarak kalçalar, kalça kaslarına (büyük kalça kası, ortalama kalça kası ve küçük kalça kası) uygulanan yağ birikintileridir. Kalçanın hacmi oturma kabiliyetini etkilemez. Kalça kasları, ona bağlı oldukları için pelvisin hareketinde önemli bir rol oynarlar ve aynı zamanda cinsel istekte de rol aktif rol oynarlar. Popo bölgesi posterolateraldir ve iliak krest ile kalçanın alt sınırını tanımlayan deri kıvrımı arasında uzanır. Kalçayı sabit pelvis boyunca hareket ettirmenin yanı sıra, bu kaslar ayrıca pelvisin vücut ağırlığını destekleyen uzuvlara göre hareketini de kontrol eder ve oldukça önemlidir.

Bölgesel yağlar ve aşırı kilolar nedeniyle insanların yaşam kalitesini düşürmektedir, verilemeyen kilolar kişilerin psikolojisini olumsuz yönde etkiler. Özellikle basen, kalça, göbek ve karındaki yağ kütlelerinin, vücut estetiğini bozarak zamanla sağlık sorunlarına yol açtığı bilinmektedir. Kilo vermek ve fit bir vücuda sahip olabilmenin yolu ise kontrollü ve yoğun bir şekilde gerçekleştirilen kas aktivitesinden geçer. Wonder estetik zayıflama, elektromanyetik kas simülasyonu ile bölgesel yağlardan ve selülitlerden kurtulmak mümkün hale gelmektedir. Yağları yakarak vücudu şekillendiren Wonder estetik zayıflama, kaslara gönderdiği elektrik sinyalleriyle kasların kasılmasını sağlar ve kas kütlesini arttırır. Wonder estetik zayıflama, kısa bir sürede bölgesel yağların ve kiloların yok olmasını sağlayara ve ameliyatsız yapılan vücut şekillendirme ve geliştirme yöntemi olarak ön plana çıkar.

Wonder Estetik Zayıflama Nasıl Çalışır?

Wonder estetik zayıflama işlemi, kas yapmak ve yağ parçalamak için geliştirilmiş en güçlü estetik amaçlı cihazdır. Son teknoloji ve bilimsel verilerle desteklenmiştir. Fonksiyonel ve elektriksel manyetik simülasyonunun ikili etkisi eş zamanlı olarak karın, kalça ve bacak kaslarında motor sinirlerle bağlantılar kurarak uyarıp kasar.

Wonder Estetik Zayıflama Teknolojisi ile;

 • Vücut kas görünümünü belirginleşir.
 • Kas geliştirme ve yağ yakma uygulaması aynı anda uygulanır.
 • Kollarda ve bacaklarda sıkılaşma sağlanır.
 • Travma ve yaşlılık sebebiyle oluşan kas hasarının rehabilitasyonunu gerçekleşir.
 • Selülit ve çatlaklar giderilir.
 • Pelvik tabanını güçlendirerek idrar kaçırma tedavisi sağlanır.
 • Vücuttaki yağları yok ederek kilonun azaltılmasına yardımcı olur.
 • Daha düz bir karın ve kaslı bacaklar sağlanır.

Wonder Estetik Zayıflama Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Wonder zayıflama teknolojisi yağlanma oluşan her bölgede etkin olarak uygulanıp sonuç alınmaktadır.

Elektromanyetik ve Nöro kas simülasyonu, kasların kasılmasını sağlar ve elektro manyetik sinyaller kullanır. Bu sinyaller sayesinde zamanla kas oluşumuna yardımcı olunur. Kaslar, beyinden gönderilen elektrik sinyallerine yanıt verir ve doğal olarak kasılarak sonuç elde edilir. Kas kasılmasını desteklemek için motor sinirlere harici sinyaller göndermek bu süreci olumlu anlamda tetikler.

Elektromanyetik kas simülasyonu, tip 1 yavaş kasılan kas lifleri ve tip 2 hızlı kasılan kas liflerini harekete geçirerek elektrik sinyalleri  göndermektedir. Ancak özellikle büyük kasların bulunduğu kalça bölgesinde çok daha etkin sonuçlar elde edildiği klinik araştırmalarla kanıtlanmıştır. Wonder estetik zayıflama sistemi, popo kaldırma olarak bilinen ve cerrahi ameliyatla elde edilen işleme gerek kalmadan vücut estetiğini sağlamaktadır.

Wonder Estetik Zayıflama Kaç Seans Uygulanır?

 • Kişinin yağlanma durumu ve kas dokusuna bağlı olarak herkes için farklı seans aralıkları düzenlenmektedir. Doktorumuz ile yapacağınız görüşme sonucunda vücut ypınıza ve hedefelenen isteğe göre seans süresi ve seans aralıkları belirlenmektedir. Wonder estetik zayıflama sistemi ile haftada 2 seanslık 25’er dakikalık uygulamalar sonucunda kas kütlesinde artış sağlanır. Gözle görülür düzeyde olan bu değişim sayesinde vücut daha sıkı ve fit bir görünüme anında kavuşur.

Wonder Estetik Zayıflama’nın Avantajları Nelerdir?

 • Daha fit ve sıkı bir vücut elde etmek.
 • Bölgesel yağlardan kurtulmak.
 • Bel ve kalça ölçülerini düşürerek estetik bir görünüm kazanmak.
 • Kasların yeniden elde edilmesiyle kaslardaki liflerin sayısını artırmak ve daha kaliteli kas yapısına sahip olmak.
 • Kasların direncini arttırarak kan damarlarının genişlemesini sağlamak.
 • Kan akışını arttırarak, kas liflerinin ihtiyacı olan oksijen ve besin gereksinimini sağlamak.
 • Duruş bozukluklarını düzeltmek.
 • Sırt kaslarındaki artış sayesinde skolyoz vakalarındaki omurganın daha çok eğilmesini engellemek.
 • Kaslardaki gerginliği azaltıp pelvik taban tedavisinde sonuç elde etmek.
 • Vücudun enerji ihtiyacını yeniden düzenlemek.

Wonder tedavisinin kullanımının kasların zayıflaması ve doku kayıplarını engelleme süreçlerinde etkili olduğu kanıtlanmıştır. Kontraktür ve nodüllerin yanı sıra kaslardaki gerginliği azalttığı klinik araştırmalarla belirlenmiştir.

Burun Dolgusu Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Burun dolgusu seansları hızlı ve kolayca bitirilen işlemlerdendir. Burun dolgusu işlemi, farklı nedenler ile yerine getirilir. Bazen estetik amaçlı olsa da bazen de çeşitli nedenler ile oluşan çöküntülerin giderilmesi için yapılır. Yapılan işlem, seans aralıkları, burnun yapısına ve istenen sonuca göre değişkenlik gösterir.

Dolgu işleminin ardından 1-2 hafta içerisinde kontrol randevusu verilir ve eğer gerekiyorsa rötuşlar tamamlanır. Belirli aralıklar ile uzman doktorun belirlediği sürede kontrole gidilmelidir. Bu kontrollerde eğer gerekli görülürse, dolgu işlemi tekrarlanabilir ancak bu nadiren olmaktadır.. Burnun durumu göz önüne alınarak işlemler gerçekleştirilir. Çünkü işlem sıklığının çok fazla olması gereken durumlar vardır.

Wonder Estetik Zayıflama Fiyatları Nedir?

Wonder estetik zayıflama uygulaması kişinin bölgesel yağlarına ve elde etmek istedikleri sonuca göre farklı seans süreleriyle uygulanır.  Kişinin yağ oranı, anatomik yapısı ve kas kütlesine göre uygulanacak işlem sayısı değişkenlik göstermektedir.  25 dakikalık işlemlerin toplam uygulanacak seans sayısına bağlı olarak toplam Wonder işleminin fiyatları arasında farklılıklar oluşabilir. Danışanlarımızla yapacağımız ön muayene ve ortak belirlediğimiz tedavi süresine istinaden bir süreç ortaya çıkar. Size uygun olan Wonder estetik zayızflama işleminin belirlenmesi ile paket bir programa karar verilir. Bölgesel zayıflama ve kalça bölgesi yağlanmasının giderilmesi için bizimle iletişim kurarak ücretsiz muayene olabilir ve en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.