Nucleofill Eyes

Nucleofill Eyes DNA Işıltısı Nedir?

Nucleofill Eyes göz çevresinde oluşan sorunların tedavisinde kullanılan ve göz çevresi için tamamen özel olarak üretilmiş bir uygulamadır.

Doğal hareketlerden ve mimiklerden en çok etkilenen bölgemiz olan göz çevresi yaşlanma etkilerinin hızlı bir şekilde ilerlediği alandır. Elastik dokuda azalma ile beraber göz çevresinde kırışıklıklar meydana gelir ve kaz ayağı dediğimiz sorun ortaya çıkar. Ayrıca göz altı torbaları da sık sık görülen bir diğer problemdir.

Biyolojik olarak cilde uyumlu olan içeriği sayesinde alerjik reaksiyonlara sebep olmaz ve herhangi bir yan etkisi yoktur. Böylece güvenli bir göz çevresi gençleştirme ve kırışıklık azaltma işlemidir.

Nucleofill Eyes DNA Işıltısı Ne İşe Yarar?

Tamamen göz çevresi için geliştirilen Nucleofill Eyes (Göz Altı DNA Işıltısı) bu bölgede oluşan kaz ayağı, göz kapağı sarkması ve göz altı torbası gibi sorunların tedavi edilmesi için kullanılır.

Yüksek oranda saflaştırılmış polinükleotidik matris üreterek hem yağ ve kemik dokusunda hem de dermis seviyesinde cilt biyo-rejenerasyonu sağlayan yeni bir üründür.

Yüzümüzün en hassas bölgelerinden olan göz çevresindeki lekeleri azalttığı gibi kaybolan hacmi geri verir ve doğal dokusunu yenileyerek fresh bir görüntü sağlar. Göz çevresi için hedefe yönelik başarılı bir uygulamadır.

Nucleofill Eyes DNA Işıltısı Etkileri Nelerdir?

Bugüne kadar göz çevresi için yapılan uygulamalar aslında diğer alanlarda cildi tedavi etmek için kullanılan işlemlerin göze de uyarlanması ile yapılmaktaydı. Nucleofill Eyes direkt göz çevresi için özel olarak geliştirilmiş bir üründür ve tamamen göz çevresindeki sorunların ortadan kaldırılması için üretilmiştir.

 • Göz çevresindeki cilt yapısını ve rengini düzenler
 • Göz altı torbalarını azaltır veya yok eder
 • Göz çevresindeki ince kırışıklıkları açar
 • Göz çevresinde yeni kırışıklık oluşmasını engeller
 • Kaz ayağını iyileştirir ve yeniden oluşmasını engeller
 • Göz çevresindeki cildin nemlenmesini sağlar
 • Göz çevresindeki hücre ve dokuları besler
 • Göz çevresinde lifting etkisi sağlar ve deriyi sıkılaştırır
 • Göz çevresindeki cildi canlandırarak parlaklık verir
 • Göz çevresindeki yaşlanma belirtilerini iyileştirir

Nucleofill Eyes (Göz Altı DNA Işıltısı) hem anti-aging hem nemlendirme hem de cildi canlandırma etkilerini bir arada sunduğu için birden fazla farklı işlem yapma durumunu ortadan kaldırır. Böylece hem zamandan tasarruf edilir hem de tedavi masrafları azalır.

Nucleofill Eyes DNA Işıltısı Nasıl Yapılır?

 • Nucleofill Eyes jel formunda bir üründür ve çok ince iğnelerle kanül tekniği kullanılarak yapılan bir mezoterapi uygulamasıdır. Göz çevresindeki dokuya yavaş yavaş ve az miktarlarda enjekte ederek gerçekleştirilir. İşlem sonrasında danışanımız günlük hayatına hemen devam edebilir.Uygulama yapılmadan önce hastamızın göz çevresine lokal anestezi için krem sürülür. İşlemden 15 dakika önce sürülen bu krem sayesinde bölge uyuşturulur. Bu sayede tamamen acısız bir şekilde gerçekleştirilir ve işlemin tamamlanması sadece bir kaç dakika sürer.Göz çevresinin yanı sıra tüm yüz için kullanılan Nükleofil ve saç mezoterapisinde kullandığımız Nükleofil Hair, uyguladığımız diğer nükleofil türleri ve kullanım alanlarıdır.

  Her yaştan, her cinsiyetten danışana ve her cilt tipine uygun bir üründür. Biyolojik olarak vücuda uygunluğu sayesinde herhangi bir alerjen içermemektedir. Bir yan etki geliştirmesi de oldukça düşüktür. Nucleofill Eyes herkese uygulanabilen bir vitamin kompeksidir.

Nucleofill Eyes DNA Işıltısı Kaç Seans Yapılır?

Nucleofill Eyes DNA Işıltısı uygulamamızda seans sayısını belirleyen en önemli faktörler cildin hasar durumu ve biyolojik yaşıdır. Cildine iyi bakan danışanlarımızın cilt yaşı daha genç olduğu için seans sayısı az tutulabilir.

Ortalama olarak 3 seans uygulanır ve bu süreçte cildin altında başlayan dokuların onarılması süreci ilk seanstan itibaren desteklenerek daha iyi bir gençleşme ve iyileşme sonucu alınır. Bu seanslar arasında genellikle 15-30 gün bir zaman dilimi olur. Tedavi tamamlandıktan sonra 6-12 ay aralığındaki tekrarlarla alınan sonucun kalıcı olması sağlanır ve göz çevresindeki sorunların yeniden oluşması engellenir.

Daha genç cilt tipelrinde uygulanacak tek seans sonrasında seans aralıkları uzun tutularak iki ve üçünsü seanslar yapılabilir ve böylece 3 seans toplamda 12 aya yayılarak kalıcık artırılır.

Nucleofill Eyes DNA Işıltısı Ne Zaman Etki Eder?

Nucleofill Eyes DNA Işıltısı uygulaması ilk etkisini 1-2 hafta içerisinde göstermeye başlar. Belirlenen tüm seanslar bittiğinde sonuç gözle görülür şekilde farkedilir. Öncesi sonrası fotoğrafları sayesinde elde edilen başarı net bir şekilde ortaya konur. İlk seans sonrasında göz çevresindeki ciltte lifting etkisi hissedilmeye başlar. Ciltteki nem oranı artar ve cilt ışıldar. Takip eden seanslar sonrasında ciltteki iyleşme ve sıkılaşma tamamen hissedilir.

Tüm seanslar tamamlandıktan ortalama 1 ay sonra hedeflenen görüntü elde edilmiş olur. Bu süre sonrasında da kırışıklıklarda azalma ve ciltteki gençleşme süreci devam ederek artar.

Nucleofill Eyes DNA Işıltısı Fiyatları Nedir?

Her işlemde olduğu gibi danışanla yapılan ön muayene sonucunda belirli bir fiyat ortaya çıkar. Her hastanın cilt yapısı, yıpranma durumu, göz altı tıorbalarında veya kırışıklıklarındaki fazlalık değişkenlik gösterir. Danışanla yapılan görüşme sonrasında kaç seans uygulanması gerektiği belirlenir. Seans sayısına göre işlemin fiyatı artacak veya azalacaktır.

Detaylı fiyat bilgisi almak için bizi arayarak ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz. Sonrasında doktorumuzla mutabık kalacağınız seans sayısına göre tam fiyat ortaya çıkacaktır.

Nucleofill Eyes DNA Işıltısı Kalıcılığı Ne Kadar?

Kalıcılık süresi göz çevresindeki deformasyona bağlı olarak değişkenlik gösterir ancak tüm seanslar tamamlandıktan sonra 8-12 ay süreyle uygulamanın etkisi devam eder. 3 seans uygulanan Nucleofill Eyes DNA Işıltısı tedavisinin ortalama kalıcılık süresi 12 ay kadardır. Eğer 6 ayda bir uygulanacak tek seanslık işlemler tekrarlanırsa sürekli bir kalıcılık gözlemlenir. Uygulama sonrasında danışanın uyguladığı aktiviteler de süreyi arttırıp azaltabilir. Ayrıca yetersiz dinlenme, yanlış beslenme, vitamin eksikliği, sigara kullanımı, kansızlık, mevsimsel alerjiler, genetik faktörler ve bazı ilaçlar uygulamanın kalıcılığını etkiler.